NASZA FILOZOFIA

Our Philosophy

TONI&GUY Hair Meet Wardrobe jest ekspertem w stylizacjach włosów, które są dopełnieniem TOTAL LOOK'u. Pracując za kulsami pokazów mody i łącząc trendy we fryzjerstwie z najnowszymi trendami w modzie, TONI&GUY Hair Meet Wardrobe jest w stanie stworzyć każdy LOOK, od gładkich do sexi, od przyległych do natapirowanych.Wszystko to aby pozwolić Twoim włosom wyjść na spotkanie modzie.

Dzięki obecności za kulisami najgorętszych pokazów mody i czterem cudownym kolekcjom produktów stworzonym dzięki doświadczeniom zdobytym na pokazach: Casual, Classic, Glamour i Creative, TONI&GUY Hair Meet Wardrobe stwarza nowe możliwości w kreowaniu stylizacji.

A kto lepiej niż najbardziej wpływowe nazwiska w branży modowej może wskazać najciekawsze trendy? Doświadczony, pełen pomysłów i intuicji Globalny Ambasador marki TONI&GUY Hair Meet Wardrobe Mark Hampton razem z nieomylnymi wskazówkami grupy TONI&GUY Hair Meet Wardrobe Style Collective: Blogerki Susie Bubble, Anny Trevelyan - naszej Stylistyki oraz Lulu Kennedy z Fashion East - naszej modowej Protagonistki. Razem dostarczą Wam wszystkiego co musicie wiedzieć o globalnych trendach na ten sezon i wszystkie kolejne.

CZAS ABY TWOJE WŁOSY WYSZŁY NA SPOTKANIE MODZIE.

TOP